O Nás

Vítáme Vás na stránkách nového Kosmetického & PMU studia v Brně.

Naším posláním je pečovat o Vás a zvýraznit Vaši přirozenou krásu.

Jsme profesionální kosmetické studio, které nabízí široké portfolio služeb:

Odborná diagnostika pleti a následné doporučené ošetření, kosmetické anti-age masáže, přístrojová kosmetika, radiofrekvence, omlazení pleti a zeštíhlení problémových partií.

Dále nabízíme exkluzivní služby Permanentní make-up PMU obočí, rtů a očních linek.

Prodlužování řas, Brow Bar - úprava a barvení obočí, lifting obočí.

Každá nová klientka má u nás vstupnou konzultaci zdarma

Dopřejte si u nás luxusní péči o tělo a obličej

 

Co nabízíme

1641903937193_edited.jpg
PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up PMU je snem každé ženy, která chce ušetřit čas strávený ráno před zrcadlem zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje.

S permanentním make-upem je žena krásná vždy a všude, za horka, při sportu i ve vodě a to za zlomek vynaložených financí na denní kosmetiku.

PMU je unikátní metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace tetování přírodních certifikovaných pigmentů do vrchní vrstvy pokožky.

Nabízíme Permanentní - make up obočí, pudrové obočí, aquarelle lips, tetování rtů a meziřasových očních linek, díky kterým se zvýrazní Váš pohled.

1642448085346_edited.jpg
OMLAZENÍ & ZEŠTÍHLENÍ

Pracujeme s unikátní metodou neinvazivního omlazení pleti - radiofrekvenční lifting, který s použitím bipolární hlavice vyhladí vrásky a zpevní pleť.

Elektromagnetické vlny pronikají až do hloubky 6 mm a zahřívají podkožní tkáň, kterou tak stimulují k produkci nových kolagenových vláken.

Unipolární hlavice umožňuje redukci celulitidy a ostatní procedury tvarování problematických tělesných partií. ThermoLift RF bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm, ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů.

1641902888602_edited.jpg
ÚPRAVA OBOČÍ &
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Téměř každá žena touží po tom, aby její vzhled byl co nejdokonalejší.

LAMINACE OBOČÍ je inovativní technika, která se k nám dostala z Ruska. Jedná se o zafixování chloupků obočí do požadovaného tvaru pomocí speciální kúry. Požadovaný efekt vydrží 2-4 týdny. Díky tomuto trendu budete mít každé ráno krásně upravené obočí bez námahy.

K upravenému vzhledu pomáhá i aplikace PRODLOUŽENÍ ŘAS. Pracujeme s metodou aplikace řasa na řasu a light volume efekt a snažíme se o přirozené zvýraznění Vaší krásy.

 

Kontakt

BEAUTY BAR BY NATTY
Kosmetické & PMU studio

Černohorská 40
Brno Ivanovice (u Globusu)

+420 736 113 118
www.tvojestudio.cz
nataliapatlokova@gmail.com

Děkujeme